Puff Daddy’nin cinsel taciz skandalına bulaşmaktan korkuyor…

Puff Daddy, P. Diddy, Puffy isimleriyle bilinen ünlü rapçi Sean John Combs’un adı bir süredir cinsel taciz iddialarıyla anılıyor. Hatta bu skandala son olarak 50 Cent’in ismi karışırken bazı ünlü isimler de tedirgin olmaya başlamış.

Bir süredir dünya basınının odağında yer alan ve çeşitli kadınlar ve bir de erkek yapımcı tarafından tacizle suçlanan Diddy Combs’un geçtiğimiz hafta evlerine baskınlar düzenlenmiş, evdeki çalışanlar ve iki oğlu sorgulanmıştı. Evlerin baskınlar sonrasındaki görüntülerde adeta çöplüğe dönmeleri dikkat çekerken ünlü rapçi de tüm iddiaları reddetmeye devam etmişti.

50 CENT İLE ARKADAŞLARDI AMA…

Diddy’nin davasında, gerçek adı Curtis James Jackson III olan 50 Cent’in eski kız arkadaşı Daphne Joy da karıştı ve Joy’un bir seks işçisi olduğu ileri sürüldü.

50 Cent’in eski sevgilisi Daphne Joy da skandala karışan isimlerden…

Tüm bu iddialar herkesi şoke ederken Diddy’e yakın isimlerden bazıları, skandala kendileri de karışırsa diye endişelenmeye başlamış görünüyor.

ÜNLÜ OYUNCU ENDİŞELİ

Ünlü oyuncu Ashton Kutcher’ın, uzun süredir arkadaşı olan Diddy’nin soruşturmasına karışmaktan korktuğu bildirildi.

46 yaşındaki Kutcher ve 54 yaşındaki Diddy, MTV’de programlara ev sahipliği yapmış ve onlarca yıllık dostlukları boyunca birbirlerinden övgüyle söz etmişlerdi.

İkili, 2018’de “The Late Late Show James Corden” programında yer almış ve birbirleriyle nasıl tanıştıklarını ve arkadaş olduklarını anlatmıştı.

Ashton Kutcher ve Mila Kunis

BİR BAŞKA ARKADAŞI DA TECAVÜZLE SUÇLANDI

Ancak Kutcher, federallerin geçen hafta rap imparatorunun iki evine baskın düzenlemesinden bu yana Combs’a yönelik soruşturma hakkında kamuya açık bir görüş bildirmedi. Kutcher’ın bu sessizliğinin ise yakın arkadaşı Danny Masterson iki kadına tecavüz etmekten yargılanırken onun arkasında duran bir mektup yazmış ve bu, hayranlarından sert tepkilerle karşılanmıştı.

Masterson, Kunis ve Kutcher ile hem beraber çalıştı hem de uzun sürdir arkadaştı.

Masterson, tecavüz suçlamalarından sonra 30 yıl hapse mahkum edilirken olaydan sadece birkaç ay sonra Kutcher ve eşi Mila Kunis aynı hataya yeniden düşmemek için Diddy hakkında herhangi bir yorum yapmaktan kaçınıyor.

İsmi açıklanmayan bir kaynak şunları söyledi: “Ashton veya Mila’nın şu anda Diddy’ye herhangi bir kamusal destek göstermesine imkan yok. Ashton’ın onunla olan uzun geçmişine rağmen, Cassie’nin davasından bu yana Diddy’den uzaklaştı, hatta yeni davaların ardından daha da uzaklaştı.”

Cassie…

Kutcher, Kunis ve Masterson “That ’70s Show”da genç arkadaşlar olarak rol aldılar. Kutcher ve Kunis, Masterson’u desteklemek için yazdıkları mektupların kamuoyuna açıklanmasının ardından büyük bir baskıyla karşı karşıya kaldılar.

Mektup pek iyi karşılanmadı ve Kutcher günler sonra destek gösterisinin bir hata olduğunu söyledi.

Kutcher, şimdi de skandalın kendisine bulaşmasından korkarak Diddy’den uzaklaşmış görünüyor.

Rodney Jones

Diddy hakkındaki en çarpıcı iddialardan bazıları, gerçek adı Rodney Jones olan yapımcı Lil Rod’dan geliyor. Açtığı davada, bir dizi cinsel saldırı ve seks ticaretinin, imparatorun evlerindeki gizli kameralara kaydedildiğini iddia ediyor.

Diddy’nin eski kız arkadaşı R&B şarkıcısı Cassie de kasım ayında kendisine tecavüz ettiği iddiasıyla Diddy’ye dava açmıştı, ancak bir gün sonra anlaşmaya varıldı. Rap yapımcısı ayrıca yirmi yıl önce 17 yaşındayken başka bir kadına tecavüz etmekle suçlanıyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir