3 Haziran Haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları

Eğitimle ilgili konuların çok konuşulacağı ve ticari olayların hızlanacağı bir haftadayız. İkizler Yeniayı haftanın gündemini belirleyecek. Haftanın ilk yarısı girişimler konusunda daha destekliyiz.

3 Haziran Pazartesi, 8:55’te Ay Boğa burcuna geçecek. Gün genelinde finansal konularda olumlu bir akış var. Olaylara daha anlayışlı yaklaşacağız. Nasıl iletişim kurduğumuzu anlatan Merkür, 3-17 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek. Bu süreçte iletişim şeklimiz daha esprili, rasyonel, kendine güvenen ve hazır cevap bir halde olacak. Ticari konularda üretken olurken hızlı karar verip, fikirlerimizi sıkça değiştirebiliriz.

4 Haziran Salı, iletişim ve tanıtım faaliyetlerinde etkin olacağız. Günün ikinci yarında karşılaşacağımız fırsatları değerlendirmeye gayret edelim.

5 Haziran Çarşamba, güne gördüğümüz rüyaların etkisinde başlayacağız. Sabah saatlerinde şaşırtıcı haberler alabiliriz. 11:36’da Ay İkizler burcuna geçecek. Günün ikinci yarısında eğitimle ya da ticari konularla ilgili olumlu gelişmeler gündemde olacak. Özellikle İkizler, Terazi ve Kova burçları için güzel etkilerin olacağı bir gün.

6 Haziran Perşembe, İkizler burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yeni girişimleri ve başlangıçları ifade eden yeniay süreci iletişimin, bilgi paylaşımının ve ticari konuların ön planda olacağını anlatıyor. Merak ettiğimiz konularla daha fazla ilgileneceğiz. Karar verirken aceleci ve fevri davranmamaya dikkat edelim. Bu hafta vereceğimiz kararların Ağustos sonunda sonuçlarını yaşayacağız.

7 Haziran Cuma, günün ikinci yarısında Ay Yengeç burcuna geçecek ve Pazar akşamına kadar burada ilerleyecek. Hassasiyet ve aidiyet duygusu ön planda olacak. Cuma öğleden sonra yanılgılara açığız. Bu yüzden önemli kararları günün ilk yarısına denk getirmek daha sağlıklı olacak.

Hafta sonu ise ikili ilişkilerde ve otorite olarak gördüğümüz kişilerle hem fikir olmakta zorlanabiliriz. Kısıtlayıcı etkiler olacağından önemli görüşmeler ve kararlardan uzak duralım. 9 Haziran’da mücadele şeklimizi belirleyen Mars, 21 Temmuz’a kadar ilerleyeceği

Boğa burcuna geçecek. Bu dönemde enerjimizi temkinli kullanmak isteyeceğiz. Kimi zaman harekete geçmekte zorlanabiliriz. Tensel zevkler de bizim için öncelikli olacak. 21 Temmuz’a kadar enerjimizi tembellik noktasına getirmeden, daha kalıcı ve sağlam işler için kullanmak en sağlıklı yönelim olacak.

3 Haziran haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde:

YÜKSELEN KOÇ

İletişimin çok hareketli olacağı bu hafta sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan destek alacaksınız. Hafta başında kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Kardeşlerle ya da yakın arkadaşlarla ilgili konularla daha fazla ilgileneceksiniz. Hafta sonu düşüncelerinizi rahat ifade edemeyebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA

Finansal süreçlerin ön planda olacağı bu haftanın ilk yarısında işinizle ilgili konularda şanslısınız. Kendinizle ilgili yeni kararlar alacaksınız. Gruplar içinde daha aktif olacaksınız. Hafta sonu ise harcamalar düşündüğünüzden fazla olabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Sizler için daha hareketli ve olumlu geçecek bu hafta yeni bir eğitime başlayabilir ya da seyahat planları yapabilirsiniz. İşinizle ilgili tıkanmış konuları hafta başında çözümleyeceksiniz. Hafta sonu ise otorite figürleri ile gerginlikler yaşanabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Psikolojik süreçlerin ön planda olacağı bu hafta sizi rahatsız eden konuları çözümleyebilirsiniz. Biraz kendi içinize dönmek isteyeceksiniz. Hukuki konular ya da eğitimle ilgili durumlar açısından da haftanın ilk günlerinde fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YÜKSELEN ASLAN

Sosyal hayatınızın hareketli geçeceği bu hafta partnerinizin desteğini daha fazla hissedeceksiniz. Hayatınızda biri yoksa da yeni biri ile tanışabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hafta sonu maddi konularda temkinli olmaya önem verin.

YÜKSELEN BAŞAK

Çalışma hayatınızın, kariyerinizle ilgili konuların gündemde olacağı bu hafta bu alanlarda yeni adımlar atacaksınız. Seyahatleriniz artabilir. Hukuki konularda şanslı olacaksınız. Hafta sonu ise ikili ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir.

YÜKSELEN TERAZİ

Seyahat planları yapacağınız, yurt dışıyla ve eğitimle ilgili konuların gündemde olacağı bir haftadasınız. Özel hayatınızdaki gelişmeler size iyi hissettirecek. Çocuklarla daha fazla vakit geçireceksiniz. Hafta sonu sağlığınız konusunda temkinli olun.

YÜKSELEN AKREP

Maddi konularla ilgili süreçlerin hareketleneceği bu hafta faiz, kredi ya da paylaşımlı paralar gündeminizde olacak. Ailenizin desteği size iyi gelecek. İkili ilişkilerde de hafta başında güzel gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu ise riskli hareketlerden sakının.

YÜKSELEN YAY

İkili ilişkilerinizin ve iş birliği içinde olduğunuz alanların hareketleneceği bu hafta yeni adımlar atacaksınız. Yeniayla birlikte yeni bir imza, sözleşme ya da eğitime başlama gündemde olacak. Hafta sonu ailevi konular sebebiyle özel hayatınızda gerginlikler yaşanabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Çalışma hayatınızın, iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin ön planda olacağı bu hafta maddi konularda şanslısınız. Sağlığınızla ya da beslenme şeklinizle daha fazla ilgilenmek isteyeceksiniz. Hafta sonu işle ilgili konular size gergin hissettirebilir.

YÜKSELEN KOVA

Aşk hayatınızın hareketleneceği bu hafta girdiğiniz gruplarda ön planda olacaksınız. Çocuklarla ilgili gelişmeler de sizi mutlu edecek. Evinizle daha fazla ilgileneceksiniz. Hafta sonu maddi konularda yanılgılara açık olabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

Ailevi konuların, ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizin gündemde olacağı bu hafta, bu alanlardaki mevcut sorunları çözeceksiniz. Evinizle ya da bir gayrimenkulle ilgili harekete geçebilirsiniz. Kısa bir seyahat planlayabilirsiniz. Hafta sonu aile büyükleri ile daha fazla ilgilenmeniz gerekecek.

Hepimize güzellikler getiren bir hafta olması dileğimle, sevgiler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir